Öncü yaklaşımlar, yenilikli çözümler 0850 888 6297 uludagbilisim@uludagbilisim.com

Dünden Bugüne Uludağ Bilişim

2002 – 2023

2002 yılında sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlama hizmetleri ile başlayan yolculuğumuzdaki istikrarlı başarımız, günümüze kadar farklı sektörlerde birçok yazılım projesine imza atmamızda büyük rol oynamıştır.

 

2013 – 2020 tarihleri arasında çözüm üretmeye başladığımız Asya Kıtası, Balkanlar ve Arap Emirlikleri’ndeki sağlık yazılımı projelerimizden gelen etkili dönüşlerle birlikte 2021 yılı itibariyle Afrika Kıtası’nda Distribütörlük ve Bayilik ağımızla yurtdışı projelerimize de ağırlıklı olarak çözüm üretmeye devam ediyoruz. NBYS Sağlık Projeleri Aktif Kullanıcı Sayısı “32530+” (Hekim, Hemşire, Uzman, Yönetici, Sekreter v.b.)

 

Kurulduğu günden bugüne gelişerek hizmetlerine devam eden özel muayenehane doktorlarına ait randevu ve tanıtım platformu olan doktorarandevu.com, saglikaktuel.com, qbutton.com, endavet.com, gagazi.com, salphin.com, paratut.com ve treatoffice.com projelerimiz geniş kitlelere ulaşmış durumda.

 

Günümüzde ebeler, DSÖ ve UNICEF'in sağlık hedefleri için vurguladığı kritik bir rol oynarlar. Ebeler, evlerden hastanelere her yerde çalışabilirler ve ulaşılabilir olmaları çok önemlidir. Ebebul.com, kadınlar, gebeler, anneler, bebekler, çocuklar ve sağlık ekibini bir araya getirerek ebelere ulaşmayı ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmayı hedefler. Yakında hizmetinizde olacak!

 
2002

2002 yılında yazılım ofisimizde başladığımız “Neuron Sağlık Otomasyon Sistemleri Yazılımını” 2003 yılından itibaren toplamda 1694 yataklı Bursa, Ankara, Samsun illeri bünyesinde bulunan Devlet Hastaneleri (7), Sağlık Müdürlükleri (3), Sağlık Ocakları (700), Merkezi Laboratuvarlar (3) da faaliyete geçirirken Bursa Polis Merkezi Otomasyon Yazılımını da kurum için geliştirip teslim ettik.

 
2006

2006 Yılında kurulan, Sağlık Aktüel web sitesi en güncel SGK, sağlık, mevzuat ve doktor haberlerinin tanıtım devamlılığını sağlarken, 2019 yılında hekim işlemleri ile ilgili, Türkiye İş Kurumu tarafından 29.04.2019 tarih ve 1782901 sayılı karar uyarınca 1074 nolu belge ile ruhsat, kadro ve branş danışmanlık hizmetlerinde faaliyet göstermeye başladık ve hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

 
2008

2008 Yılında Aile Sağlığı Merkezi Dönüşümüyle birlikte ağırlıklı olarak Aile Sağlığı Merkezi ve Özel Kliniklere çözüm odaklı yazılım hizmetleri üretmeye yöneldik. Halihazırda Türkiye Genelinde 81 ilde “20650” lokasyonda NBYS Sağlık Otomasyon Yazılımlarımızın (kurulum, eğitim ve çağrı merkezi hizmetleriyle birlikte) yanı sıra 81 ilimizin genelinde laboratuvar entegrasyon hizmetini sağlamaya devam ediyoruz.

 
2012

2012 Yılında İş Sağlığı ve İş Güvenliği Dönüşümüyle birlikte NBYS İSG yazılımımızı Web Tabanlı olarak güncelleyip Türkiye Geneli 81 ilde kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermeye başladık. Günümüze kadar “7207” kamu ve özel sektör kuruluşlarının çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

 
2013
Gürcistan Projesi

2013 Yılında Gürcistan Ülkesi Genelinde Merkezi Laboratuvar hizmetlerini donanım altyapısını ve yazılım hizmetlerini kurduk.

 
2015
Suudi Arabistan Krallığı Projesi

2015 Yılında Katar Ülkesinde ve Mekke, Medine’de Özel Klinik Otomasyonu ile Diş Kliniği Otomasyonu yazılımlarımızı çok dilli yapıda geliştirdik ve hizmetlerini gerçekleştirdik.

 
2017
Azerbaycan Projesi

2017 Yılında Azerbaycan ülkesinde toplamda 920 yataklı Uluslararası Özel Hastane ve Devlet Hastaneleri olmak üzere 3 Hastaneye 2 yıl boyunca Kurulum, Yazılım ve Eğitim Hizmetleri sağladık.

 
2018

2018 Yılından itibaren Türkiye’nin online yaşam sitesi endavet.com milyonlarca kullanıcının ihtiyaç duydukları hizmete kolayca ulaşmaları için firmalarla buluşturmaya devam ediyor. Uludağ Bilişim bünyesinde hizmet veren endavet.com güncelliği, yenilikleri, indirim ve kampanyalarıyla insanların alışveriş ve yaşam ihtiyaçlarını kolaylaştırıyor. Online alışveriş ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılayabildiği endavet.com dijital platformu restoran, düğün, organizasyon, spor, sağlıklı beslenme, güzellik bakım ve diğer yaşam hizmetlerini binlerce alternatifiyle ücretsiz tekliflerle kullanıcıya sunuyor. Ayrıca bünyesinde yer alan yirmi binden fazla firmanın potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlayarak gelirlerine katkıda bulunmasına olanak sağlıyor.

 
2021

2021 Yılı itibariyle kamu ve özel sektör kuruluşlarının çözüm ortağı olarak, istekleri doğrultusunda yazılım ofisimiz bünyesinde mobil uygulamalar geliştirmeye başladık.

 
2022
DoktoraRandevu.com

2022 DoktoraRandevu.com; Doktor, Uzman, Muayenehane, Diyetisyen, Psikolog, Klinik ve Hastanelerden yüz yüze veya online görüşme için randevu alın ve tüm randevularınızı kolayca yönetin. Özel muayenehaneler, sağlık turizmi hizmeti veren kurum ve kuruluşlar, uzman doktorlar ve uzmanlarla online ve yüz yüze sağlığınızı yönetin. Kolay randevu, güvenilir hizmetler bir tık ötede! DoktoraRandevu özel muayenehane doktorlarına/uzmanlarına randevu ve tanıtım olanağı sağlayan dijital bir platformdur. Hastaların/danışanların mükemmel doktoru/uzmanı bulmasını ve en kolay şekilde randevu almasını sağlayan platformumuz hasta/danışan yolculuğunun keyifli ve refah olması amacıyla kurulmuştur. DoktoraRandevu uygulamasının hedefi, hastaların/danışanların en iyi tedaviyi her zaman her yerde kolayca bulmalarına olanak sağlamaktır. Randevularınızı onaylayabilir veya iptal edebilir ve hatta dilerseniz randevu aldığınız doktor veya uzmanla direkt mesajlaşabilirsiniz. DoktoraRandevu Online Randevu Takvimi: Kullanıcılar, istedikleri doktorlara/uzmanlara randevu almak için online takvim üzerinden uygun zaman dilimlerini seçebilir ve randevularını kolayca planlayabilir. Uzaktan (Online) Muayene: Kullanıcılar, internet üzerinden doktorlarla/uzmanlarla görüntülü görüşmeler yapabilir, sağlık sorunlarını uzaktan değerlendirebilir ve tedavi önerileri alabilir. Yüz Yüze Muayene: Kullanıcılar, tercih ettikleri doktoru veya uzmanı seçerek yüz yüze muayene için randevu alabilirler. İstenilen il ve ilçelerdeki doktorlara/uzmanlara ulaşma imkanı sağlanır. Her Yerden Erişim: Platform, internetin olduğu her yerden erişilebilir olup kullanıcıların istedikleri zaman ve yerden doktorlarla/uzmanlarla iletişim kurmalarına olanak tanır. Doktora/Uzmana Soru Sor: Kullanıcılar platform üzerinden merak ettikleri soruları doktor ve uzmanlara iletebilir. İllere Göre Doktor, Uzman Seçenekleri: Kullanıcılar, bulundukları il veya ilçeye göre doktorları ve uzmanları arayabilir, kategorilere göre filtreleme yapabilir ve uzmanlık alanlarına göre doktorları/uzmanları seçebilir. Doktor, Uzman Değerlendirme : Kullanıcılar, doktorlar/uzmanlar hakkında değerlendirme yapabilir, yorum yazabilir ve bu değerlendirmeleri diğer kullanıcılarla paylaşabilir. Bu sayede kullanıcılar, doktor/uzman seçimlerini bilinçli bir şekilde yapabilirler.